مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز انواع برگ آلوئه ورا ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات برگ آلوئه ورا ارزانتولید ویژه برگ آلوئه ورا ارزان

برگ آلوئه ورا ارزان یکی از پر طرفدار ترین گیاهان است، که پرورش و نگهداری آن در آپارتمان ها و منازل بسیار آسان است. این گیاه بیشتر در مناطق خشک و گرمسیر کاشت می شود و رشد می کند.

در دمای پایین آسیب میبیند بهترین دما برای آلوئه ورا دمای ۱۷ تا ۲۴ درجه سانتی گراد است. آلوئه ورا به صورت های کرم، لوسیون، ژل، مایع و نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد.

گیاه آلوئه ورا که به نام گیاه صبر زرد نیز یاد می شود، یکی از گیاهان آفریقایی است که به تقویت کننده بدن نیز معروف است.

مرکز انواع برگ آلوئه ورا ارزان

مشخصات برگ آلوئه ورا ارزان

مشخصات برگ آلوئه ورا ارزان برگ آلوئه ورا: امکان پرورش آن در منازل نیز وجود دارد، علاوه بر زیبایی که به منازل می دهد از آن برای خواص درمانی هم استفاده می کنند. طریقه پرورش آن بسیار آسان است. برخی مناطق روز ها بسیار گرم و شب ها بسیار سرد است، در این مناطق کاشت آلوئه ورا مناسب نیست. بخش جنوب کشور برای پرورش آن بسیار مفید است.

این گیاه ضد قارچ، ضد سرطان و ضد آلرژی می باشد، و هم چنین خون را تصفیه می کند. برای کاهش قند خون بسیار مفید است. از دیگر خواص آن می توان به جلوگیری از ریزش مو اشاره کرد. برگ آلوئه ورا ارزان در عطاری ها یافت می شود و به راحتی در اختیار خریداران قرار می گیرد.

گیاه آلوئه ورا به دوصورت خوراکی(درمانی) و یا غیر خوراکی(تزئیتی) تقسیم بندی کرد. در این قسمت به بیان تفاوت های آن می پردازیم تا در صورت رویت نوع غیر مصرفی آن را خریداری نکنید و مورد استفاده قرار ندهید. نوع مصرفی آن برگ سرز رنگ و گل های زرد رنگ دارد، کناره آن تیغ دارد و ساختار آن بیشتر شبیه گل رز است.

نوع غیر خوراکی آن؛ ضخامت کمتری نسبت به نوع خوراکی آن دارد، رنگ گل های آن نارنجی است و برگ های کوچک تری دارد. برگ های کوچک تازه جوانه زده دارلی لک های سفید و زرد است.

هم چنین از آلوئه ورا محصول هایی همچون کرم، ژل، لوسیون و روغن برای درمان سوختگی و یخ زدگی استفاده می شود.

آلوئه ورا به دلیل وجود برخی مواد شیمیایی در ترکیب آن می تواند باعث ایجاد حساسیت گردد. برای تشخیص سمی بودت برگ آلوئه ورا باید به برخی ویژگی های آن مانند؛ تلخ بودن مزه آن، برگ های خال خالی و ضخامت کم آن دقت کرد.

تولید ویژه برگ آلوئه ورا ارزان

تولید ویژه برگ آلوئه ورا ارزان هرچه مردم بیشتر در مورد خواص آن بدانند بازار آلوئه ورا روز به روز بر جمعیت خریدارانش افزوده می شود. و تولید آلوئه ورا افزایش می یابد.

برای تولید ژل آلوئه ورا ابتدا برگ ها به کار خانه ارسال می گردد، سپس توسط کار گران درون حوضچه اول ک حاوی آب معمولی است ریخته می شود. سپس برگ ها از آب خارج شده و با برس تمیز می گردند و وارد حوضچه دوم می شوند، و به سمت خروجی حرکت می کنند. برگ ها روی میز بزرگی قرار می گیرند و کارگران سر وته آن را برش می دهند و به سمت دستگاه پالپ اکستراکتر هدایت می شوند و ژل تو لید می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید