مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده برگ کوچک آلوئه ورا

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند خشک کردن برگ آلوئه ورا صادر کنندگان برگ کوچک آلوئه ورا

آلوئه ورا گرچه متعلق به خانواده زنبق است اما از نظر ظاهری بسیار شبیه کاکتوس است. بیش از 5 گونه آلوئه ورا از نظر ارزش غذایی شناسایی شده اند. ترکیبات موجود در ژل آلوئه، پلی ساکاریدها هستند که می توانند التهاب را کاهش داده و ترمیم کنند. همچنین دارای خواص ضد باکتریایی و ضد میکروبی است. آنتی اکسیدان ها به شکل ویتامین های A ،B ،C ،E، روی و اسیدهای چرب ضروری نیز یافت می شوند. اگر می خواهید در مورد برگ کوچک آلوئه ورا، برگ آلوئه ورا، صادر کنندگان برگ آلوئه ورا و غیره بدانید، مطلب زیر را مطالعه کنید.

فروش عمده برگ کوچک آلوئه ورا

فرآیند خشک کردن برگ آلوئه ورا

فرآیند خشک کردن برگ آلوئه ورا	فرآیند خشک کردن ژل آلوئه ورا با دو روش انجماد هوای گرم و خشک کردن انجام می شود. هدف اصلی خشک کردن، تولید محصولی با ظرفیت ذخیره بالاتر، هزینه بسته بندی کمتر و هزینه حمل و نقل کمتر است. انتخاب یک روش خشک کردن مناسب همچنین می تواند کیفیت نهایی محصول را بهبود بخشد.

  • خشک شدن با هوای گرم
  • خشک کن

خشک کردن با هوای گرم یکی از متداول ترین راه های نگهداری حجم زیادی از مواد غذایی است. روش کاهش فعالیت آب در محصول با کاهش مقدار آب آن است. این مانع از رشد می شود. میکروارگانیسم ها باعث کاهش در میزان از دست رفتن مواد غذایی می شوند و در نتیجه عمر مفید را افزایش می دهند. از مهم ترین مزایای کاهش بهره وری آب، کاهش هزینه های بسته بندی، انبارداری و حمل و نقل است. همچنین باعث کاهش حجم و وزن محصول خشک شده می شود. علاوه بر این، محصولاتی با رطوبت کم، محیط را برای مدت طولانی در دمای اتاق نگه می دارند.

در خشک کن ها دمای 60 تا 70 درجه سانتیگراد استفاده می شود. نمونه های خشک شده در بسته های پلی اتیلن بسته بندی می شوند. این روش دارای پنکه فن و کنترل می باشد که می تواند دمای هوا را کنترل کند و همچنین امکان تنظیم و ضبط دما در حین خشک کردن و تنظیم سرعت هوای گرم مورد استفاده برای خشک کردن را دارد. هوا با عبور از فضا و سپس عبور از آن گرم می شود. کانال های راهنما به طور عمودی از داخل نمونه عبور می کنند، که در یک سبد شبکه فولادی ادغام شده و در مقیاس دیجیتال آویزان است.

صادر کنندگان برگ کوچک آلوئه ورا

صادر کنندگان برگ کوچک آلوئه ورا صادرات آلوئه ورا امروزه به یک فعالیت سودآور در فروشگاه ها تبدیل شده است. با توجه به تعداد فروشگاه ها و فروشندگان آلوئه ورا، شما باید به دنبال فروشگاهی باشید که محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به فروش برساند. مدلی که این گیاه در آن صادر می کند به شکل گیاه است. یعنی خود گیاه آن را صادر می کنند. به عنوان مثال، ما ممکن است در پردازش آن خیلی خوب نباشیم، اما می توانیم خیلی خوب صادر کنیم و محدودیت کمتری داشته باشیم. مسئله این است که متأسفانه هنوز فرآیند بسته بندی خوبی نداریم. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید