مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش برگ آلوئه ورا اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

بررسی فرآیند خشک کردن برگ آلوئه ورا بازرگانی خرید برگ آلوئه ورا

فروش برگ آلوئه ورا اصل، به صورت وسیعی در عطاری ها و مراکز فروش صورت می گیرد. کارایی بالا و خواص متعدد این برگ، سبب محبوبیت آن شده است. تأثیرات شگرفی که بر سلامت پوست و مو دارد، تولید و پرورش این گیاه را در سراسر دنیا، افزایش داده است. تهیه ی ژل آلوئه ورا در منزل نیز به راحتی امکان پذیر است. معمولاً این برگ ها را به صورت خشک نیز نگه داری می کنند. برگ خشک آلوئه ورا در صنایع آرایشی و بهداشتی، مورد استفاده ی فراوان قرار می گیرد.

فروش برگ آلوئه ورا اصل

بررسی فرآیند خشک کردن برگ آلوئه ورا

بررسی فرآیند خشک کردن برگ آلوئه ورا	فرآیند خشک کردن برگ آلوئه ورا به چند صورت انجام می شود:

  • خشک کردن با استفاده از هوای گرم
  • روش خشک کردن انجمادی
  • روش خشک کردن پاششی

در روش اول، یعنی خشک کردن با هوای گرم، لازم است که برگ های یک دست و یکنواخت را انتخاب نمود. دستگاهی که با این مکانیزم کار می کند، از رنج دمایی 60 تا 70 درجه ی سانتی گراد برای خشک کردن برگ استفاده می کند. جریان هوای گرم در این دستگاه، با حدود دو متر بر ثانیه در گردش است. خشک کردن برگ آلوئه ورا با این روش، خیلی سریع صورت می گیرد و ارزش غذایی آن حفظ می شود. تغییرات در ظاهر برگ ها نیز کم می باشد.

در خشک کردن به روش انجمادی، برگ های خرد شده را در دمای منفی هفتاد درجه ی سانتی گراد قرار می دهند. بهتر است، برگ ها بیش تر از 5 ساعت در این دما بمانند تا بلور های ریز یخ، روی سطح آن ها تشکیل شود. بعد از آن باید شرایط خلأ ایجاد کرد و سپس محیط اتاقک را به صورت تدریجی گرم نمود تا بلور ها، شروع به تصعید نمایند. با انجام این فرآیند، برگ های آلوئه ورا، قابل نگه داری در دمای معمولی هستند.

در روش پاششی، باید عصاره ی برگ های آلوئه ورا را با موادی مانند لاکتوز ترکیب کرد و در جریان هوای گرم پاشید. این روش، نست به دو روش دیگر، کم تر استفاده می شود.

خشک کردن برگ های آلوئه ورا، احتمال فساد را کاهش می دهد و انبار داری آن ها را راحت تر می کند. به همین منظور، کارشناسان سعی بر پیدا کردن روش های بهتر و پر بازده تر برای خشک کردن آن ها دارند.

بازرگانی خرید برگ آلوئه ورا

بازرگانی خرید برگ آلوئه وراخرید برگ آلوئه ورا به خاطر کاربرد در صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و درمان، به صورت عمده انجام می شود. با خشک کردن برگ ها، هزینه های حمل و نقل و نگه داری، کاهش می یابد و امکان خرید را برای استفاده در صنایع مختلف فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید