مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی پودر آلوئه ورا ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت انواع پودر آلوئه ورا ارزانسفارش خرید پودر آلوئه ورا ارزان

آلوئه ورا گیاهی با کاربردهای گوناگون و بی نظیر است و قدرت تسکین دهندگی آن، برای بهبود شرایط مختلفی استفاده می شود. سال‌ها است که محصولات مختلف آرایشی و بهداشتی این گیاه، به بازار عرضه می‌شوند و این خود نشان دهنده خواص بی‌نظیر آن است. یکی از شکل‌های مختلف این گیاه، حالت پودری آن است. پودر آلوئه ورا را می‌توانیم به صورت عمده یا بسته بندی تهیه کنیم. با خرید به صورت عمده، پودر آلوئه ورا ارزان قیمتی را با بهره بری از تمام ویژگی‌های خارق‌العاده آن خواهیم داشت.

عمده فروشی پودر آلوئه ورا ارزان

کیفیت انواع پودر آلوئه ورا ارزان

کیفیت انواع پودر آلوئه ورا ارزان

پودر آلو ورا خاکی رنگ است و کابردهای بی شماری دارد. یکی از ویژگی های برتر پودر آلوئه ورا نسبت به سایر فرم‌ها این است که این حالت دوام بیشتری دارد و می توانیم برای مدت بیشتری از خواص بی نظیر گیاه آلوئه ورا استفاده کنیم.

پودر آلوئه ورا از طریق خشک و پودر کردن برگ این گیاه و در دو کیفیت تهیه می‌شود:

  1. پودر ژل: تنها ژل داخل برگ مصرف می‌شود و از پوسته و مایعی که رویه درونی پوست را می‌پوشاند استفاده نمی شود و برای مصارف بیرونی و درون بدن استفاده می‌شود.
  2. پودر کل برگ: در این نوع پودر، از کل برگ آلوئه ورا استفاده می‌شود که برای تمام مصارف روی پوست قابل استفاده است. اما برای خوردن و استفاده روی زخم‌های باز توصیه نمی‌شود.

خشک کردن به دو صورت انجام می‌شود:

  • روش حرارتی:

در این روش از گرما برای تبخیر مایع موجود در ژل استفاده می‌ کنند و پس از تبخیر فقط محتوای جامد باقی می ماند که به راحتی آسیاب می‌شود. فرایند حرارتی سریع تر انجام می‌شود و محصول نهایی از کیفیت مطلوبی برخوردار است و به طبع به صرفه‌تر نیز می باشد.

  • فریز کردن:

در روش فریز کردن از طریق خلا سرد، مایع موجود را استخراج می‌کنند، این روش زمان بر است و هرچند کیفیت محصول نهایی بهتر خواهد بود، صرفه اقتصادی ندارد.

پودر آلوئه ورا مصارف مختلفی دارد. می توانیم از پودر آلو ورا برای تهیه انواع آب میوه‌های مقوی و انرژی بخش و در پخت سوپ خوشمزه و مفید استفاده کنیم. همچنین می‌توانیم این پودر را به عنوان یک ماده جوان کننده ارگانیک و طبیعی در محصولات آرایشی بهداشتی طبیعی، به ویژه به صورت نرم کننده مو، تسکین دهنده پوست سر و ماسک مو، به کار ببریم.

به علاوه می توانیم پودر آلو ورا را به عنوان مرطوب کننده در ماسک‌های صورت، درمان ناخن، اسکراب بدن، پاک کننده‌ها و داروهای سوختگی پوست به کار ببریم و درحقیقت تنوع کاربردهای این پودر تنها به خودمان بستگی دارد و میزان بهره مندی از خواص بی نظیر این پودر به دامنه تصور ما محدود می‌شود.

سفارش خرید پودر آلوئه ورا ارزان

سفارش خرید پودر آلوئه ورا ارزان

بازار آلوئه ورا همواره به دلیل خواص فوق‌العاده این گیاه پررونق بوده است و به صورت ژل، مایع یا پودری موجود است. شکل پودری آن دوام بیشتری دارد و با خرید آلوئه ورا پودر شده به صورت عمده می‌توانیم این محصول گیاهی بی نظیر را در مقدار بیشتر و با قیمتی ارزان تر تهیه کنیم. این مجموعه مرغوب‌ترین پودر آلوئه ورا با با قیمتی ارزان به مشتریان عزیز عرضه می‌کند تا ضمن خریدی مقرون به صرفه، از فواید این محصول این ایده آل بهره ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید