مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید برگ آلوئه ورا خوراکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تشخیص برگ آلوئه ورا خوراکینحوه مصرف برگ آلوئه ورا خوراکی

آلوئه ورا به عنوان گیاهی که دارای خواص بسیاری می باشد در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است. آلوئه ورا به صورت برگ، کمپوت و آب میوه در دسترس افراد می باشد. در نمونه گیاهی آن دوگونه خوراکی، درمانی و غیر خوراکی و تزئینی وجود دارد. برای خرید برگ آلوئه ورا خوراکی باید به میوه فروشی ها و بعضی عطاری ها مراجعه کرد.

خرید برگ آلوئه ورا خوراکی

تشخیص برگ آلوئه ورا خوراکی

تشخیص برگ آلوئه ورا خوراکیهمانگونه که قبلا نیز بیان نمودیم، گیاه آلوئه ورا به دو صورت خوراکی درمانی و غیر خوراکی و تزئینی در بازار یافت می شود.

از نمونه خوراکی آن برای تهیه انواع کمپوت و آب میوه نیز استفاده می شود. برای شناخت آلوئه ورا خوراکی باید به یکسری موارد آگاهی داشته باشیم.

گیاه آلوئه ورای اصل یا خوراکی از برگ های سبز و پهن برخوردار است و دارای گل زرد رنگ می باشد. این گیاه دارای برگ هایی ضخیم و خار دار است. این برگ ها به صورت گل رز و دایره ای دور هم رشد می کنند.

نمونه غیر خوراکی آلوئه ورا دارای برگ های خالدار است و از ضخامت کمی نیز بهره می برد.

رنگ گل این نوع آلوئه ورا نارنجی می باشد و در زمان رشد دارای برگ های متراکم و بیشتری است. بنابر این بهترین روش تشخیص این دو نوع آلوئه ورا همان ظاهر برگ ها می باشد که در نوع خوراکی کاملا سبز یکدست  و عاری از هر گونه خال و لک می باشد.

این گیاه یکی از گیاهان بومی کشور آفریقای شمالی است که دارای خواص زیادی می باشد. علاوه بر خواصی که روی پوست دارد، دارای خاصیت، ضد آلرژی، تقویت کننده معده و کبد، تصفیه کننده خون، مسهل، تقویت مو، ضد ویروس، کاهش دهنده قند خون و… می باشد که تعدادی از اینها به وسیله خوراکی و بعضی نیز با مالیدن آن می توانیم از این خواص بهره ببریم.       

نحوه مصرف برگ آلوئه ورا خوراکی

نحوه مصرف برگ آلوئه ورا خوراکیبرای استفاده از برگ های خوراکی آلوئه ورا باید آن را از میوه فروشی ها و یا عطاری ها تهیه نمود.

این برگ ها باید تازه باشند. برای استفاده به صورت خوراکی باید ابتدا یک برش به صورت 45 درجه و عمود بر آن بر روی پوست بزنیم. پس از اینکه این برش را زدیم از آن یک شیره یا ژل خارج می گردد. این ژل کاملا بی مزه است و می توانیم برای طعم دار کردن آن مقداری آبلیمو یا نمک به آن اضافه نماییم.

چنانچه این آب یا ژل دارای طعم تلخی باشد دلیل آن این است که پوست را به خوبی از آن جدا نکرده و مقداری از تلخی پوست با آن مخلوط گردیده است.

از ژل آلوئه ورا برای مرطوب نگه داشتن پوست و ترمیم آفتاب سوختگی می توانیم استفاده کنیم.

آلوئه ورا به صورت خوراکی و مالشی قابل استفاده می باشد. اگرچه که از آن کمپوت، آب میوه، کرم و سایر فرآورده های دیگر نیز تهیه می کنند.    

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید