مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع آلوئه ورا در هرمزگان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ترکیبات عمده موجود در برگ آلوئه ورا فروش مستقیم آلوئه ورا در هرمزگان

در گیاه آلوئه ورا خواص ضد باکتریایی و ضد میکروبی وجود دارد به همین دلیل نیز استفاده از آن به جای آنتی بیوتیک ها بسیار توصیه می شود. اما برای بهره مندی از خواص برگ آلوئه ورا خوب است تا همواره این محصول را از تولیدکنندگان اصلی آن خریداری کنید. آلوئه ورا هرمزگان کیفیت بسیار بالایی دارد و برای فروش در این مرکز عرضه می شود.

خرید انواع آلوئه ورا در هرمزگان

ترکیبات عمده موجود در برگ آلوئه ورا

ترکیبات عمده موجود در برگ آلوئه ورا 	آلوئه ورا یک محصول طبیعی است که امروزه به طور مکرر در زمینه زیبایی شناسی مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه نشانه های مختلفی برای استفاده از آن وجود دارد، طبق آزمایش های کنترل شده ترکیبات عمده موجود در برگ آلوئه ورا مشخص شده است.
آلوئه ورا یک گیاه بوته ای یا کماندار، چند ساله، خروفیتیک، شاداب و گیاهی با رنگ نخود سبز است. این گیاه عمدتاً در مناطق خشک آفریقا، آسیا، اروپا و آمریکا رشد می کند. در هندوستان در راجستان، آندرا پرادش، گجرات، ماهاراشترا و تامیل نادو یافت می شود.

گیاه آلوئه ورا با برگ های مثلثی و گوشتی شناخته شده است. در کناره های برگ ها نیز لبه های دندانه دار تیزی مشاهده می شود.

1)مایع شفاف داخلی برگ آلوئه ورا نود و نه درصد از آب می باشد. بقیه مواد تشکیل دهنده آن عبارتند از: گلوکومانان ها، اسیدهای آمینه، چربی ها، استرول ها و ویتامین ها

2) لایه میانی برگ این گیاه حاوی لاتکس که شیره زرد تلخ است، می باشد.

3) لایه ضخیم خارجی از 15-20 سلول به نام لایه برداری که عملکرد محافظتی دارد و کربوهیدرات ها و پروتئین ها را سنتز می کند، تشکیل شده است. در داخل پوست بسته های عروقی وجود دارد که مسئولیت حمل و نقل موادی مانند آب (زایلم) و نشاسته (فلوئم) را بر عهده دارند.

 آلوئه ورا حاوی 75 ماده تشکیل دهنده بالقوه فعال است که عبارتند از: 

  • ویتامین ها
  • آنزیم ها
  • مواد معدنی
  • قندها
  • لیگنین
  • ساپونین ها
  • اسیدهای سالیسیلیک 
  • اسیدهای آمینه

فروش مستقیم آلوئه ورا در هرمزگان

فروش مستقیم آلوئه ورا در هرمزگان آلوئه ورا در استان هرمزگان به میزان زیادی تولید می شود. زیرا این گیاه در شرایط گرم و خشک رشد بهتری دارد. به همین دلیل نیز در استان هرمزگان به میزان زیادی کشت می شود. در باغات خرما یا نخلستان ها امکان رشد آلوئه ورا در بین نخل ها وجود دارد.

آلوئه ورا کشت شده در استان هرمزگان برای فروش مستقیم عرضه می شود. از این رو تمامی هم وطنان می توانند در این فروش آلوئه ورا که به صورت مستقیم از سوی تولید کننده انجام می شود، آن را خریداری کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید