مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع عمده برگ آلوئه ورا آبدار

آنچه در این مقاله می خوانید...

گونه های مختلف آلوئه ورا کدام اند؟مرکز فروش عمده برگ آلوئه ورا آبدار

یکی از گیاهان بسیار شناخته شده در میان مردم و به ویژه خانم ها گیاه آلوئه ورا می‌باشد. از برگ آلوئه ورا  برای تهیه انواع محصولات آرایشی استفاده می شود و این برگ دارای خواص درمانی و خوراکی نیز می باشد. توزیع عمده برگ آلوئه ورا آبدار در سطح کشور انجام می گردد و می‌تواند بخشی از نیاز بازار را تامین کند.

آیا می دانید چگونه می توان این محصول را از مرکز توزیع عمده آن خریداری کرد؟

توزیع عمده برگ آلوئه ورا آبدار

گونه های مختلف آلوئه ورا کدام اند؟

گونه های مختلف آلوئه ورا کدام اند؟ همچون بسیاری از گیاهان، آلوئه ورا دارای گونه های بسیار متفاوتی می باشد. برخی از انواع این گیاه دارای خواص درمانی بوده و برخی نیز سمی می باشند. همچنین انواع مختلف تزیینی این گیاه نیز وجود دارد. 

برخی از انواع گونه های آلوئه ورا عبارتند از :

آلوئه پتریکولا : دارای گل های قرمز، نارنجی و زرد است. این گونه که به سنگ آلوئه نیز شناخته می شود کیفیت هوا را بهبود می بخشد و اغلب برای کمک به بهبود سوختگی و زخم های جزئی استفاده می شود.

آلوئه سیلاریس : به دلیل توانایی صعود به طول تا 5 متر نیز می رسد. دارای گل های بزرگ نارنجی و قرمز است، بنابراین تفکیک آن نیز آسان است . در تمام طول سال رشد می کند و در صورت پشتیبانی از آن، انتخاب خوبی برای کاشت خانه است.

آلوئه فروکس : معمولاً با نام های آلوئه تلخ یا آلوئه قرمز شناخته می شود. این گونه به دلیل تلخی که دارد بسیار محبوب است. آلوئه تلخ برای مراقبت از پوست و تولید دارو مفید است. بسیاری از مواد آرایشی شناخته شده از این آلوئه خاص استفاده می کنند زیرا پوست را به طور طبیعی تغذیه می کند.

آلوئه استریاتا : به دلیل رنگ صورتی یا حاشیه صورتی آلوئه روی برگه ای سبز آبی ، آلوئه استریاتا را مرجان آلوئه نیز می نامند. آنها می توانند در محیط های بسیار خشک و گرم زنده بمانند.

آلوئه آریستاتا : معمولاً با نام های آلوئه توری و آلوئه مرغی شناخته می شود. این گیاه دارای برگ های سبز تیره است و گله ای نارنجی قرمزی تولید می کند و گل های بزرگ آن می تواند تا 20 اینچ برسد. ریشه های درمانی آن به طور گسترده در ساخت داروهای شفابخش مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز فروش عمده برگ آلوئه ورا آبدار

مرکز فروش عمده برگ آلوئه ورا آبدار فروشندگان انواع گیاهان زینتی، مراکز عرضه داروهای گیاهی و کسانی که به صادرات این گونه محصولات به کشورهای دیگر مشغول هستند می توانند از برگ آلوئه ورا آبدار برای توسعه کسب و کار و تجارت خود استفاده کنند.

برای خرید این محصول می توانید با مرکز فروش عمده آلوئه ورا تماس برقرار کنید و پس از کسب اطلاع از قیمت روز این برگ نسبت به سفارش آن اقدام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آدرس اعلام شده توسط شما هنگام ثبت سفارش ارسال گردد.

این مرکز از نظر محل ارسال محدودیت نداشته و می تواند سفارشات را به هر نقطه از ایران ارسال نمایند.

در ضمن فروش این محصول به صورت عمده بوده و خریداران می توانند با قیمت ارزان تری آن را به دست آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آقای آلوئه ورا شما را به خرید بهترین محصولات آلوئه ورا دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید